Metropolis
Menu

Aktualności

WYNAJEM APARTAMENTÓW



Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu apartamentów w dwóch lokalizacjach:

- Paczółtowice (k. Krzeszowic) - apartamenty w kameralnych budynkach sąsiadujących z polem golfowym.

Informacje: tel. 733 229 960


- Esperanto Home, ul. Żabiniec 101 L, Kraków - apartamenty w centrum Krakowa.

Informacje: tel. 733 557 740

 

RODO


Informacja administratora danych osobowych


W związku z prowadzoną działalnością i pozyskiwaniem danych osobowym, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej również ?RODO?), uprzejmie informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest: Metropolis Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Starowiślna 91 kod pocztowy: 31-052 Kraków, tel. 12 631 11 55, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; ponadto informujemy że:

  1. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu w zakresie przesłanego przez Państwa zapytania, a także realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora, polegającego na wykonywaniu przez administratora marketingu bezpośredniego w zakresie w jakim udzielili Państwo dobrowolnie zgody.
  2. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom powiązanym z Administratorem danych osobowych, w szczególności podmiotom prowadzącym działalność deweloperską i marketingową w celu umożliwienia kontaktu w związku z realizowanymi inwestycjami.
  3. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  4. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez czas konieczny do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie, a w przypadku udzielenia zgody na działania marketingowe, do czasu jej wycofania.
  5. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.
  7. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, niemniej jednak warunkuje możliwość wykonania usług w tym zakresie.
  8. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą podlegały profilowaniu.
 

Aktualności


Grupa Metropolis zasponsorowała Szkole Podstawowej nr 107 mieszczącej się przy ul. Zdrowej 6 na Osiedlu Żabiniec w Krakowie nowe chodniki i parkingi.





Targi Mieszkaniowe


W najbliższy weekend
18-19 maja 2013 r. zapraszamy do odwiedzenia stoiska Metropolis nr 33  na Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań odbywającej się na terenie CT Chemobudowa przy ulicy Klimeckiego 14 w Krakowie.




 24 stycznia 2013 r.


 

Metopolis otrzymało nagrody Złote Ville 2013 w kategoriach: najlepsza firma deweloperska oraz najlepsza inwestycja w województwie małopolskim.


18 listopada 2012 r.

OSIEDLE OGRODY ŻABIŃCA ZOSTAŁO UHONOROWANE GODŁEM KONKURSU INWESTYCJA ROKU 2012.

Osiedle Ogrody Żabińca zostało Laureatem Konkursu Godła: Inwestycja Roku 2012 organizowanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Inwestycja Roku 2012 to inwestycja wybudowana rzetelnie przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Charakteryzuje ją wyjątkowa architektura, zastosowanie optymalnych i innowacyjnych rozwiązań, zapewniających użytkownikom komfort codziennego życia.

Kapituła oraz zespół programowy docenił potencjał naszej firmy, architekturę i standard inwestycji. Zdaniem organizatorów Osiedle Ogrody Żabińca wyróżnia się pod względem jakości na rodzimym rynku budowlanym.

Bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy się wśród firm, które zdobyły uznanie środowiska branżowego i konsumenckiego, godnych zaufania, których standardy funkcjonowania wpisują się w kanon dobrych praktyk biznesowych.





 


Artykuły w prasie:

"Już za 9 miesięcy taniej będzie kupić mieszkanie niż je wynająć"

 


Polecamy uwadze artykuł Bartosza Turka (Lion's House) mówiący o tendencjach na rynku nieruchości. Z miesiąca na miesiąc coraz tańszy będzie zakup w porównaniu z najmem mieszkania.

biznes.interia.pl/nieruchomosci/news/juz-za-9-miesiecy-taniej-bedzie-kupic-mieszkanie-niz-je,1877409


Przeczytaj artykuły o inwestycjach Metropolis:
      
     Domy w Krakowie  - I cz., "Krakowski Rynek Nieruchomości", nr 17/2011
     Na Zielonki!, "Małopolski Przegląd Nieruchomości", nr 6/2011
     Gmina Zielonki, "Krakowski Rynek Nieruchomości", nr 8/2009



 

Oferta Promocyjna

15.03.2010 r. - Promocja: VILLA REJTANA - NA START !