Metropolis
Menu

Oferta kredytowa
Naszym głównym partnerem jest z jedna z największych firm doradztwa finansowego w Polsce Notus Finance S.A. Eksperci kredytowi Notus Finance S.A. współpracują z ponad dwudziestoma bankami.

Osobą dedykowaną do kontaktu z naszymi klientami jest


Katarzyna Odrzywołek

30-004 Kraków, ul Prądnicka 4
tel.: 667 96 51 96; 
tel.: 12 630 95 60 w. 127;
fax: 12 633 50 98;
e-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.notusfinanse.pl

Dlaczego warto skorzystać z usług Notus Finance S.A.?

Ekspert ds. financów odpowiada:
Ani grosza więcej...
Korzystanie z usług ekspertów jest bezpłatne. To żelazna zasada. Ale to nie wszystko. Jeśli zdecydujecie się Państwo zaciągać kredyt hipoteczny za pośrednictwem naszej firmy, wszelkie opłaty i prowizje będą tej samej wysokości, jak przy podpisywaniu umów bezpośrednio z bankami. Co więcej,
Notus Finance S.A. ma możliwość negocjowania indywidualnych warunków kredytu dla swoich klientów.
Dowolna pora i czas spotkania
Współpraca z
Notus Finance S.A. to oszczędność czasu. Specjalista spotka się z Państwem w dogodnej dla Was porze i miejscu dzięki czemu zaoszczędzicie cenny czas. Spotkanie, po wcześniejszym umówieniu, może odbyć się również u Państwa w domu, biurze lub innym, dowolnym miejscu.
Doradzamy obiektywnie
Notus Finance S.A. nie jest związana kapitałowo z jakąkolwiek instytucją finansową. Dlatego doradztwo jest obiektywne. Jeśli polecamy klientowi jakiś bank, wiemy po prostu, że jego oferta jest dla klienta najlepsza i optymalna. Naszych sugestii nie musimy się nigdy wstydzić.
Indywidualna opieka
Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedząc po prostu na co należy zwrócić uwagę, jakie dokumenty przygotować. Dzięki indywidualnej opiece specjalisty oraz utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z bankami szybko i skutecznie otrzymają Państwo pozytywnie rozpatrzony wniosek kredytowy i staną się właścicielami Swojej nieruchomości.

Ponadto, oferujemy pomoc i doradztwo w zakresie uzyskiwania kredytów w następujących bankach:

 

- Bank Zachodni WBK
- PolBank
- Deutsche Bank
- mBank
- Getin Noble Bank
- Nordea Bank

- Pekao S.A.
- City Bank Handlowy
- Raiffeisen Bank Polska
- Millennium Bank
- Goldenegg
- Powszechny Dom Kredytowy PKD
- Money Expert