Metropolis
Menu

Oferta kredytowa
Naszym głównym partnerem jest z jedna z największych firm doradztwa finansowego w Polsce Dom Kredytowy NOTUS S.A. Doradcy kredytowi DK NOTUS współpracują z ponad dwudziestoma bankami, również z tymi, które udzielają kredytów w ramach rządowego programu "Rodzina na swoim".

Osobą dedykowaną do kontaktu z naszymi klientami jest:
Katarzyna Odrzywołek
30-004 Kraków, ul Prądnicka 4
 tel.: 667 96 51 96; 
tel.: 12 630 95 60 w.127;
fax: 12 633 50 98;
e-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.domkredytowy.pl


Dlaczego warto skorzystać z usług Domu Kredytowego Notus?

Doradca DK NOTUS odpowiada:
Ani grosza więcej...
Korzystanie z usług doradców jest bezpłatne. To żelazna zasada. Ale to nie wszystko. Jeśli zdecydujecie się Państwo zaciągać kredyt hipoteczny za pośrednictwem naszej firmy, wszelkie opłaty i prowizje będą tej samej wysokości, jak przy podpisywaniu umów bezpośrednio z bankami. Co więcej, DK NOTUS ma możliwość negocjowania indywidualnych warunków kredytu dla swoich klientów.
Dowolna pora i czas spotkania
Współpraca z DK NOTUS to oszczędność czasu. Doradca spotka się z Państwem w dogodnej dla Was porze i miejscu dzięki czemu zaoszczędzicie cenny czas. Spotkanie, po wcześniejszym umówieniu, może odbyć się również u Państwa w domu, biurze lub innym, dowolnym miejscu.
Doradzamy obiektywnie
DK NOTUS nie jest związana kapitałowo z jakąkolwiek instytucją finansową. Dlatego doradztwo jest obiektywne. Jeśli polecamy klientowi jakiś bank, wiemy po prostu, że jego oferta jest dla klienta najlepsza i optymalna. Naszych sugestii nie musimy się nigdy wstydzić.
Indywidualna opieka
Nasi doradcy mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedząc po prostu na co należy zwrócić uwagę, jakie dokumenty przygotować. Dzięki indywidualnej opiece doradcy oraz utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z bankami szybko i skutecznie otrzymają Państwo pozytywnie rozpatrzony wniosek kredytowy i staną się właścicielami Swojej nieruchomości.

Ponadto, oferujemy pomoc i doradztwo w zakresie uzyskiwania kredytów w następujących bankach:

 

- Bank Zachodni WBK
- PolBank
- Deutsche Bank
- mBank
- Getin Noble Bank
- Nordea Bank

- Pekao S.A.
- City Bank Handlowy
- Raiffeisen Bank Polska
- Millennium Bank
- Goldenegg
- Powszechny Dom Kredytowy PKD
- Money Expert