Metropolis
Menu

Wykończenie wnętrz


I. Excellent S.A.

Firma Metropolis nawiązała współpracę z Firmą Excellent S.A w zakresie kompleksowego wykończenia wnętrz. Excellent S.A. jest firmą, która na rynku profesjonalnych wykończeń mieszkań i lokali użytkowych działa od ponad 25 lat. Na mocy tego porozumienia Excellent S.A. przygotował specjalną ofertę cenową dla Klientów Metropolis. Firma Excellent S.A. dostosowując się do wymogów i oczekiwań Klientów przygotowała zróżnicowaną ofertę pod kątem ceny. Każdy wariant wykończenia obejmuje szeroki wybór produktów i materiałów pozwalających stworzyć wnętrze odpowiadające indywidualnym preferencjom. Aby dodatkowo ułatwić wybór odpowiedniego wariantu Firma Excellent S.A. podzieliła je także na 4 style. Cena kompleksowego wykończenia  mieszkania jest   podana do Państwa wiadomości przed podpisaniem umowy wykończenia wnętrz i jest zagwarantowana  w każdym z oferowanych wariantów, niezależnie od wybranego wyposażenia.

http://excellent.com.pl/teksty/czytaj/16-cennikiwarianty.htm

W trakcie trwania prac wykończeniowych Firma Excellent S.A. zagwarantuje profesjonalny nadzór nad całością inwestycji

Czas realizacji inwestycji: 5-9 tygodni.

Przedstawiciel:
Piotr Korzeń
tel. 661-953-418
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

II. VALENT – Wygodne Wnętrza & Remonty & WykończeniaPrzed Tobą remont a zupełnie nie masz do tego głowy. Co gorsze, nie masz na to czasu.

Czy wiesz, że remont jest jednym z najbardziej stresujących czynników, jakie przytrafiają nam się w życiu? A mimo wszystko trzeba go wykonać dla własnego komfortu i satysfakcji.

A gdybyś mógł ograniczyć Swoją przygodę z wykończeniem wnętrz do rzeczy tylko przyjemnych? Wyjechać na wakacje lub zając się przyjemnościami, dziećmi czy pracą?

Zapytaj o indywidualną wycenę : http://valent.pl/kontakt/

VALENT  – Wygodne Wnętrza & Remonty & Wykończenia
Tel.: +48 514 946 709; +48  793 534 135
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. | Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ul. Wrocławska 80/LU51
30-017 Kraków
www.VALENT.pl


III. Materiały do wykończenia wnętrz

Salony Hoff

Multisalon
ul. Kosocicka 7, 30-694 Kraków
tel. 12 651 87 20

www.salonyhoff.pl

Przy odbiorze domu/mieszkania każdy Klient otrzymuje kartę rabatową!


IV. Leroy Merlinul. Medweckiego 2
31-870 Kraków

Koordynator ds.Kluczowych Klientów

tel. 571 212 151

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.leroymerlin.pl


V. Wizualizacje

ANIMDESIGN

www.jp3d.eu