Zespół

Największym kapitałem jaki posiadamy jest paleta wielu atrakcyjnych nieruchomości, ale najważniejszym kapitałem jaki posiadamy to nasi ludzie.

Zespół

Największym kapitałem jaki posiadamy jest paleta wielu atrakcyjnych nieruchomości, ale najważniejszym kapitałem jaki posiadamy to nasi ludzie.

Nasze wartości

1

KONSEKWENCJA

Projekty realizujemy skutecznie dzięki konsekwentnym i sprawdzonym działaniom oraz aktywnemu podejściu do sprawy. Kapitał inwestujemy w atrakcyjne i perspektywiczne nieruchomości.

2

PARTNERSTWO

Doradzamy klientom oferując własną wiedzę i doświadczenie – niezbędne przy podjęciu decyzji. Sukces osiągnięty przez naszego klienta jest jednocześnie naszym sukcesem i staramy się powielać go wielokrotnie.

3

ZAUFANIE

Działamy na rynku po 30 lat i jedną z najcenniejszych dla nas wartości jakie udało nam się przez ten czas zdobyć to zaufanie naszych klientów. Sposób realizacji powierzonych nam zadań pozwala docenić profesjonalizm i zdecydować się na dalszą korzystną współpracę.

Zarząd

Obustronne zadowolenie gwarantowane jest przez konsekwencję w realizacji celów, partnerstwo w działaniu i wzajemne zaufanie

Számos partnerkapcsolatunk közül vonzó ingatlanportfóliónkat hasznosítjuk, hogy stratégiai szövetségeket kössünk különböző iparágakkal. Nevezetesen, együttműködésünk kiterjed az online kaszinók nyüzsgő világára. Ezek a partnerségek kulcsfontosságúak ingatlanaink értékajánlatának növelésében, miközben kiaknázzuk a virágzó online szerencsejáték-piacot. Konkrétan több kiemelkedő online kaszinóval alakítottunk ki kapcsolatokat, amelyek mindegyike változatos játékélményeket kínál a különböző közönség számára. Ilyen például a partnerségünk egy 350 huf kaszinók, amely hozzáférést és megfizethetőséget biztosít a játékosok széles köre számára. Ezenkívül az online kaszinókkal való együttműködésünk alátámasztja elkötelezettségünket az ingatlanszektor feltörekvő trendjei és technológiai megoldásai iránt. A szerencsejáték-ipart végigsöprő digitális átalakulásnak köszönhetően úttörő szerepet töltünk be a változó fogyasztói preferenciákhoz és piaci dinamikához való alkalmazkodásban.

Krzysztof Kwiecień
Sebastian Kamiński

Absolwenci studiów wyższych z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Ekonomicznym. Dodatkowo Sebastian Kamiński studiował na wydziale ekonomii Westfälische Wilhelms Universität w Münster w Niemczech

Kariera zawodowa Sebastiana Kamińskiego oraz Krzysztofa Kwietnia kształtowała się następująco:

1994 – sami będąc jeszcze uczniami liceum ogólnokształcącego,  zakładają biuro turystyczne „INDEX” ze specjalizacją wyjazdów dla dzieci i młodzieży (obecnie jednego z największych biur turystycznych w Polsce w tym segmencie)

2004 – rozpoczęcie działalności deweloperskiej pod marką „Metropolis”. Do dnia dzisiejszego zrealizowano w tym zakresie ponad 30 osiedli i inwestycji mieszkalno-usługowych.

2006 – otwarcie w Krakowie kliniki stomatologicznej pod marka „INDEXMEDICA” obecnie jednego z liderów świadczenia usług tzw „turystyki medycznej” leczenia obcokrajowców w Polsce w zakresie stomatologii.

2014 – w ramach rozszerzenia działalności spółki otwarcie czterogwiazdkowego hotelu Metropolis Design Hotel obok Wawelu w Krakowie

2017 – otwarcie kolejnego czterogwiazdkowego hotelu INX Design Hotel tym razem na krakowskim Kazimierzu.

2019 – otwarcie pierwszego budynku z mieszkaniami na wynajem pod marką Esperanto w Krakowie

2022 – rozwój geograficzny i zakup drugiego budynku z mikromieszkaniami w ścisłym centrum Katowic

Nasz zespół

Nasi pracownicy służą pomocą na każdym etapie budowy. Przyczyniając się do sukcesu przedsięwzięć swoich Klientów, realizują swoje cele i ambicje zawodowe.
Obustronne zadowolenie gwarantowane jest przez konsekwencję w realizacji celów,
partnerstwo w działaniu i wzajemne zaufanie.

Nieruchomości

Małgorzata Zielińska

Kierownik biura sprzedaży i wynajmu nieruchomości Metropolis

Dołączyła do Metropolis w 2012 roku. Jest odpowiedzialna za proces sprzedaży i wynajmu nieruchomości oraz obsługi nabywców i najemców. W branży deweloperskiej od 2006 r.

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim – filologia polska oraz studia podyplomowe (Akademia Górniczo-Hutnicza – pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie – zarządzanie zasobami ludzkimi).

HOTELARSTWO

Katarzyna Sowińska

Dyrektor działu hotelowego oraz najmu krótkoterminowego

Dołączyła do Metropolis w 2012 roku. Jest odpowiedzialna za proces sprzedaży i wynajmu Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na kierunku Turystyka i Rekreacja i specjalizacji Hotelarstwo oraz Turystyka Międzynarodowa. Z branżą hotelarską związana od 16 lat. W 2014 roku przeprowadziła się do Krakowa i związała swoją dalszą karierę z firmą Metropolis. Jako Kierownik ds. Sprzedaży, a później Dyrektor ds. sprzedaży wprowadziła na rynek Metropolis Design Hotel, INX Design Hotel, Esperanto  oraz apartamenty Green Village.  Od października 2021 roku pełni funkcję Dyrektora Generalnego INX Design Hotel oraz najmu krótkoterminowego w grupie Metropolis. Prywatnie uwielbia spędzać czas z rodziną i podróżować w ciepłe kraje.

MEDYCYNA

Jadwiga Szymeczko

Menadżer, prokurent Indexmedica sp. z o.o.

Współpracę z Indexmedica podjęła w roku 2005. W 2006 r. ukończyła studia magisterskie na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego, a w roku 2009 studia podyplomowe z zakresu Marketing & PR na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Stypendystka Svenska Institutet oraz fundacji Otto Benecke Stiftung e.V. oraz Niemieckiego Towarzystwa Oświatowego. Ukończyła Akademię Młodych Dyplomatów w Warszawie. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu tzw. soft skills, rozwijających umiejętności menedżerskie, jak również w warsztatach tłumaczeniowych oraz dziennikarskich. Lubi podróże i dobrą literaturę.

DZIAŁ CONTROLINGU

Marta Grącka

Dyrektor działu księgowości

Dołączyła do Metropolis w 2007 roku.  Pracuje na stanowisku Główny księgowy. Koordynuje pracę działu księgowości i realizuję politykę finansową Spółki. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe. Ukończyła studia magisterskie na kierunku rachunkowość i finanse Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.